Lamine Termal Etiket

Lamine termal etiketler, termal özelliklere sahip olan bir etiket türüdür. Ribon kullanımı gerektirmez ve doğrudan termal baskı yöntemiyle baskı alınabilir. Bu nedenle, kullanılan barkod yazıcının direkt termal baskı yöntemine uyumlu olması önemlidir.

Bu tür etiketlerin her iki tarafında da koruyucu tabakalar bulunur ve yüzeyleri mat ve pürüzsüzdür. Ribon kullanımına ihtiyaç duymadıkları için işlem süreçleri daha hızlıdır. Ancak uzun süreli kalıcılık gerektiren uygulamalarda tercih edilmezler, çünkü zamanla kararma yapabilirler. Bu durum, kuşe etiketlere göre daha az belirgindir ancak termal etiketler kadar uzun ömürlü değillerdir. İstediğiniz ölçülerde lamine termal etiket siparişi verebilirsiniz.

 

Lamine termal etiketler, hızlı tüketim ürünleri ve kolilerin etiketlenmesi gibi birçok uygulama için idealdir. Ürünlerin tanımlanması ve takibi gibi işlemlerde yaygın olarak kullanılırlar. Lamine termal etiketler, ekonomik bir seçenek olmaları ve doğrudan termal baskı yöntemiyle baskı alabilmeleri nedeniyle tercih edilirler.